www.cvonline.hu
Gépkezelő (Referenciaszám: PJ3905)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.19.
Jelentkezési határidő: 2016.09.25.
Hirdetés azonosító: 976503

Magyarország egyik legnagyobb élelmiszeripari cég székesfehérvári termelőegységébe keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Gépkezelő - Székesfehérvár

Feladatok:
- Töltő, csomagoló egységberakó gépek üzemeltetése

- Csomagológép szakszerű összeszerelése, sterilizálása
- Csomagológép feltöltése csomagolóanyagokkal
- Szükséges dokumentációk elvégzése

Elvárások:
- Gépész végzettség
- vagy legalább 6 hónapos betanított gépkezelésben szerzett tapasztalat

- 12 órás folyamatos műszak vállalása

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes fizetés és juttatási csomag
- Professzionális csapat, biztos munkalehetőség egy hazai nagyvállalatnál
- Szakmai fejlődési lehetőség

Kérjük, részletes magyar nyelvű önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Balla Bálint kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.
Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: 06/20-326-1996

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.