www.cvonline.hu
Gépkezelő (Referenciaszám: PJ3107)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.30.
Jelentkezési határidő: 2016.10.02.
Hirdetés azonosító: 845890

Győrben működő élelmiszeripari partnerünk csapatába keresünk kollégákat az alábbi munkakörbe

GÉPKEZELŐ

Feladatok:
- A termelési gépek kezelése
- A gyártott termékek minőségének folyamatos ellenőrzése
- A munkaterület és a termelő gépek folyamatos tisztántartása

Elvárások:
- Minimum 8 általános iskolai végzettség
- Több műszakos munkarend vállalása
- Termelő területen szerzett szakmai tapasztalat (előny)
- Megbízhatóság
- Önállóság
- Pontos és precíz munkavégzés

Munkavégzés helye:
- Győr

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes, széleskörű juttatási csomag
- Műszakpótlék
- Stabil, biztos vállalati háttér

Kérjük, csatolva küldje el szakmai önéletrajzát valamint kísérőlevelét Tóthné Dankó Ágnes kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: 96/410-525

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.