www.cvonline.hu
Gépkezelő (Referenciaszám: PJ1268)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.01.04.
Jelentkezési határidő: 2017.01.07.
Hirdetés azonosító: 322753
lejárt

Partnercégünk dunaharaszti központjába keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Gépkezelő karbantartó

Feladatok:

  • PALACKOZÁS: A palackozó gépsor üzemeltetése és karbantartása
  • A minőségügyi eljárások megismerése, elsajátítása, a kiemelten magas minőségi követelmények betartása
  • A működtetett gépek, berendezések tisztántartása
  • A pozícióhoz tartozó adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárásaink:

  • Szakmunkás végzettség
  • Legalább 1-2 éves termelési vagy gyártóüzemi szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű PC ismeretek (Word, Excel)
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Csapatmunka

Előnyt jelent:

  • Műszaki, villamos szakirányú, elektroműszerész vagy élelmiszeripari végzettség
  • Hidraulika/pneumatika ismeretek
  • Palackozóüzemi gyakorlat
  • Élelmiszeripari területen szerzett tapasztalat
  • Targoncás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • A közlekedést Budapestről műszakbeosztáshoz igazodó vállalati autóbusszal biztosítjuk az Örs vezér tér, Határ út érintésével, valamint Csepelre.
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Alapbéren felüli juttatások (bónuszrendszer, műszakpótlék, cafeteria)
  • Cégen belüli előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye: Dunaharaszti

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szlanka Eszter kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:
Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.