www.cvonline.hu

Gépkezelő (papíripari területre)

  • A hirdetés 767 napja lejárt

Magyar tulajdonban lévő Partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Papírvágó gép kezelése, felügyelete, beállítása
  • Késztermék ellenőrzése, minőségi hibák kiszűrése
  • Esetlegesen felmerülő kisebb meghibásodások elhárítása
  • Késztermék szállításra való előkészítése
  • Kapcsolódó adminisztráció vezetése, jelentések készítése

Elvárások:

  • Min. 8 általános iskolai végzettség
  • Legalább 2 év hasonló területen papíriparban szerzett tapasztalat
  • Targoncavezetői jogosítvány és gyakorlat vezetőüléses targoncára (3324)
  • Fizikai munkabírás
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Csapatszellem / Pozitív hozzáállás

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Betanulási idő biztosítása
  • Családias környezet, jó munkahelyi légkör
  • Utazáshoz szükséges bérlet térítése

Munkavégzés helye:

  • Szigetszentmiklós, ÁTI-Sziget Ipari Park (Budapestről a Közvágóhídtól induló ráckevei HÉV-vel közelíthető meg)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát - a pozíció megjelölésével- a E-mail cím megjelenítése

e-mail címre!

Helyek Szigetszentmiklós
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő