www.cvonline.hu

Gépkezelő operátori pozíció

  • A hirdetés 320 napja lejárt

Budapest X. kerületi autóelektronikai partnercégünkhöz keresünk gépkezelő operátorokat több műszakos munkarendbe.

Feladatok:

-gépkezelői feladatok ellátása, részegységek összeszerelése,

-késztermék minőségének ellenőrzése.

-gyártási tervek, munkavédelmi utasítások betartása

-gépek, berendezések rendeltetésszerű használata, saját munkakörnyezet rendben tartása

Elvárások:

-legalább 8 általános iskolai végzettség

-többműszakos munkarendben szerzett tapasztalat

-gyors, pontos munkavégzés

-munkautasítások betartása

-monotonitástűrés

Amit kínálunk:

-versenyképes bérezés

-teljesítményarányos bónusz

-Cafeteria már az első ledolgozott hónaptól

-hosszú távú munkalehetőség

-modern, színvonalas munkakörnyezet

Kérjük amennyiben felkeltettük érdeklődését keressen minket a 30-257-9168-as telefonszámon vagy küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése email-címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő