www.cvonline.hu

Gépkezelő operátor

Prohuman

Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 990041

munkatársat.

Feladatok:

  • Gyártósoron meghatározott szerelési, gépkezelői feladatok ellátása
  • Gépek rendeltetésszerű használata
  • A termelés folyamatosságának biztosítása
  • Műszakvezető utasításainak betartása

Elvárások:

  • Szakmunkás végzettség (előny: elektroműszerész végzettség)
  • Gyártósori/összeszerelői tapasztalat

Juttatások:

  • Cafeteria
  • Utazás támogatás

Előnyök:

  • Hasonló munkakorben szerzett tapasztalat

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az email címünkre.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

3 műszak: 5:40-13:50, 13:40-21:50, 21:40-5:50, heti váltásban 4 műszak: 5:40-17:50, 17:40-5:50, 2 nap munka, 2 nap szabad, heti váltásban