www.cvonline.hu

Gépkezelő operátor

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

A Serioplast Hungary Kft a Serioplast Group magyarországi leányvállalata, mely 2008-ban alakult. Cégünk fő profilja a műanyagflakonok gyártása. Megalakulása óta rendkívül dinamikusan fejlődik, ennek következményeként cégünk a következő pozícióba keres új munkatársat:

Feladatai:

  • flakongyártó gép kezelése,
  • részvétel a gép-karbantartásban,
  • részvétel a szerszámcserében,
  • a gyártási folyamat támogatása,
  • a munkaterület rendben tartása,
  • a szükséges termelési adminisztráció elvégzése,
  • minőség ellenőrzés (önellenőrzés),

Elvárások:

  • középfokú műszaki végzettség
  • műszaki jellegű munkatapasztalat (gépész/elektromos munkakörben)
  • rátermettség, rugalmasság, sokoldalúság
  • a folyamatos és 5+2-es munkarend vállalása,

Műszaki szakképzettség illetve a targoncavezetési tapasztalat előny, de nem feltétel.

Amit kínálunk:

  • fiatalos környezet,
  • versenyképes jövedelem,
  • bónusz-rendszer,
  • utazási költségtérítés,
  • cafetéria.

A munkavégzés helye: Nyírbátor

Jelentkezéssel kapcsolatos kérdésekben felvilágosítást ad: Tóth Szabina.

Fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

 Serioplast Hungary Kft Személyzeti Osztály
4300, Nyírbátor, Derzsi u. 34.

Munkavégzés helye Nyírbátor
Kategória Szakmunka / fizikai munka, Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Szabolcs-Szatmár-Bereg