www.cvonline.hu

Gépkezelő operátor

  • A hirdetés 575 napja lejárt

Világszinten elismert autóelektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Gépkezelői feladatok ellátása, részegységek összeszerelése
  • Gyártási tervek, munkavédelmi utasítások betartása

  • Késztermékek minőségének ellenőrzése
  • Gépek, berendezések rendeltetésszerű használata, saját munkakörnyezet rendben tartása

Elvárások:

  • Legalább 8 általános iskolai végzettség
  • Többműszakos munkarendben szerzett tapasztalat
  • Gyors, pontos munkavégzés
  • Munkautasítások betartása
  • Monotonitástűrés
  • Fizikai munkabírás, terhelhetőség

Előny:

  • Közeli lakhely

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Teljesítményarányos bónusz
  • Cafeteria, már az első ledolgozott hónaptól
  • Üzemi étkeztetés
  • Modern, színvonalas munkakörnyezet
  • Jó munkahelyi légkör
  • Újítási ötletek befogadása
  • Tapasztalatszerzési lehetőség
  • 3műszakos munkarend
  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos háttér

Munkavégzés helye:

  • Budapest, X. kerület (A következő településekről egy átszállással megközelíthető: Gyömrő, Maglód, Nagykáta, Mende, Pusztaszentistván, Tápiószecső.)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát - a pozíció megjelölésével- a E-mail cím megjelenítése

 e-mail címre!

Helyek Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő