www.cvonline.hu

GÉPKEZELŐ-OPERÁTOR

  • A hirdetés 807 napja lejárt

 A Morgan Advanced Materials Ltd. egy több mint 150 éves múltra visszatekintő, a londoni tőzsdén jegyzett technológiai cég, amely az ipar és közlekedés különböző területein (járműipar, energia előállítás, fémelőállítás, stb.) használt technológiai anyagok (műszén, grafit, kerámiák) és azokból készült termékek (szénkefék, áramszedők, áramátviteli rendszerek, stb.) gyártásával és fejlesztésével foglalkozik.

Dinamikusan fejlődő magyarországi cégünk sikeres csapatába keresünk munkatársakat X. kerületi munkahelyre

munkakörbe

A munkakör betöltésénél előnyös ismeretek, képességek:

  • ipari szakmunkás végzettség (szerszámkészítő, gépi forgácsoló, marós, esztergályos, asztalos)
  • jó rajzolvasási készség,
  • vágó, csiszoló, fúró, maró gépek és egyéb kéziszerszámok használatának ismerte,
  • ponthegesztési és forrasztási gyakorlat
  • gépkezelői, gépbeállítási tapasztalat
  • fém- illetve faipari megmunkálási folyamatok ismerete
  • több éves termelésben szerzett tapasztalat
  • jó kézügyesség
  • kiemelkedő minőségszemlélet, következetes, alapos és figyelmes munkavégzés
Pályázatokat az alábbi e-mail címre, a végzettséget igazoló bizonyítványkkal, valamint a fizetési igény megadásával együttesen várjuk.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő