www.cvonline.hu

Gépkezelő Operátor

  • Company_icon Oerlikon Eldim (HU) Kft.
  • Location_icon Debrecen, Hajdú-Bihar
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 21 napja lett aktiválva

Dinamikus csapatunkba keresünk Gépkezelő operátor munkatársat.

Az Oerlikon megkülönböztetett innovációs kultúrával rendelkező piacvezető high-tech csoport. Világszerte elismert sikerünket annak a 16.000 kompetens munkatársunknak köszönhetjük, akik hozzáértésükkel és odaadó, lelkes munkájukkal támogatják vállalatunkat. Innovatív megoldásokkal fejlesztjük a jövő technológiáit.

Az Oerlikon Eldim repülőgép alkatrészek és ipari gázturbina alkatrészek gyártásának magas szintű képviselője, mely gyártó tevékenységét Hollandiában, az Egyesült- Királyságban és Magyarországon látja el.

2014 közepétől az Eldim Magyarország az Oerlikon csoport tagja. A Debrecenben található gyártóegységünk több éve kiváló teljesítményt nyújt. Stratégiánk alapján az elkövetkező években bevételünket megháromszorozzuk. Vállalatunk erőteljes befektetést folytat gépekbe,know-how-ba és a csapat tagokba egyaránt. Folyamatosan a számunkra legmegfelelőbb kollégákatn keressük, hogy a dinamikusan növekedő kiváló csapatunkat erősítsük.

Feladatok

  • Kézi és Gépi műveletek és/vagy szerelési
    műveletek végrehajtása
  • Gyártó berendezések széleskörű kezelése, az alkatrészek vizsgálata és a szükséges dokumentációk elvégzése
  • Méret-ellenőrzési feladatok végrehajtása
  • A hibás anyagok, vagy bizonytalan állapotú
    alkatrészek észlelése esetén műszakvezető tájékoztatása

Elvárások

  • Fémipari képzettség
  • Fémipari gyártásban szerzett tapasztalat
  • Számítógépes alapismeretek

Amit kínálunk

  • Könnyű fizikai munka (ülőmunka)
  • Jó munkahelyi légkör
  • Összeszokott, stabil csapat
  • Nemzetközi környezet
  • Biztonságos munkakörnyezet
  • Versenyképes, több elemből álló javadalmazási csomag
    • Cafeteria
    • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
    • Bónusz-rendszer

Amennyiben csatlakoznál jól összeszokott csapatunkhoz, és megfelelsz az elvárásoknak, mindenképpen küld el fényképes szakmai önéletrajzodat.

Oerlikon Eldim (HU) Kft.
Határ út1/C
4031 Debrecen
Hungary
T +36 52 501 280

Link megjelenítése
Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés > Gép-szerszám szerelő, Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás, Operátor
Mérnök / Műszaki > Szerelő
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű