www.cvonline.hu

Gépkezelő operátor

  • A hirdetés 4 napja lejárt

Azonnali kezdéssel Vas megyei partnerünk részére

Gépkezelő operátorokat

felveszünk! INGYENES SZÁLLÁS!

Elvárás:

  • 8 általános
  • folyamatos munkarend vállalása
  • precíz, pontos munkavégzés
  • érvényes erkölcsi bizonyítvány
  • gyári, vagy műszaki tapasztalat

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • középfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • versenyképes órabér (br 950-1200 Ft/óra)
  • emelet műszakpótlék 20/40%
  • cafeteria a próbaidő után nettó 20.000 Ft
  • termelékenységi bónusz a próbaidő után nettó 15.000-18.000 Ft
  • INGYENES céges buszjáratok

Kereseti lehetőség nettó 130-140 eFt!
Próbaidő után nettó 185-200 eFt cafeteriával együtt!

Jelentkezéshez küldje el fényképes önéletrajzát bérigénye megjelölésével a lenti e-mail címre vagy hívja a 20/3933446-os vagy a 20/401-7059-es telefonszámot

Helyek Vas
Kategória Gyártás / Termelés > Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás, Operátor
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű