www.cvonline.hu

Gépkezelő Operátor

  • Company_icon Oerlikon Eldim (HU) Kft.
  • Location_icon Debrecen, Hajdú-Bihar
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 23 napja lett aktiválva

Dinamikus csapatunkba keresünk Gépkezelő operátor munkatársat.

Az Oerlikon megkülönböztetett innovációs kultúrával rendelkező piacvezető high-tech csoport. Világszerte elismert sikerünket annak a 16.000 kompetens munkatársunknak köszönhetjük, akik hozzáértésükkel és odaadó, lelkes munkájukkal támogatják vállalatunkat. Innovatív megoldásokkal fejlesztjük a jövő technológiáit.

Az Oerlikon Eldim repülőgép alkatrészek és ipari gázturbina alkatrészek gyártásának magas szintű képviselője, mely gyártó tevékenységét Hollandiában, az Egyesült- Királyságban és Magyarországon látja el.

2014 közepétől az Eldim Magyarország az Oerlikon csoport tagja. A Debrecenben található gyártóegységünk több éve kiváló teljesítményt nyújt. Stratégiánk alapján az elkövetkező években bevételünket megháromszorozzuk. Vállalatunk erőteljes befektetést folytat gépekbe,know-how-ba és a csapat tagokba egyaránt. Folyamatosan a számunkra legmegfelelőbb kollégákatn keressük, hogy a dinamikusan növekedő kiváló csapatunkat erősítsük.

Feladatok

Kézi és Gépi műveletek és/vagy szerelési
   műveletek végrehajtása
– Gyártó berendezések széleskörű
   kezelése, az alkatrészek vizsgálata és a szükséges
   dokumentációk elvégzése
– Méret-ellenőrzési feladatok végrehajtása
– A hibás anyagok, vagy bizonytalan állapotú
   alkatrészek észlelése esetén műszakvezető
   tájékoztatása

Elvárások

Fémipari képzettség
Fémipari gyártásban szerzett tapasztalat
Terhelhetőség
Számítógépes alapismeretek

Amit kínálunk

Jó munkahelyi légkör, összeszokott csapat
Nemzetközi környezet
Hosszútávon biztosított munkalehetőség
Versenyképes, több elemből álló javadalmazási csomag
 o Cafeteria
 o Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
 o Bónusz-rendszer

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát a megadott email címre.

Oerlikon Eldim (HU) Kft.
Határ út1/C
4031 Debrecen
Hungary
T +36 52 501 280

Link megjelenítése
Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés > Gép-szerszám szerelő, Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás
Mérnök / Műszaki > Szerelő
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű