www.cvonline.hu

GÉPKEZELŐ / OPERÁTOR

  • A hirdetés 3 napja lejárt

A Sertec Auto Structures (Hungary) Bt. ászári gyára

felvételt hirdet az alábbi munkakörökbe:

Feladatok:

  • Védőgázas robotokkal történő gyártás
  • Ellenállás hegesztő gépek kezelése
  • Stancoló ill. excenter és hidraulikus présgépek kezelése
  • Festő gépsor kiszolgálása
  • Dróthajlító gépek kezelése, kiszolgálása

Amit ajánlunk:

  • A kezdő órabér 100%-os teljesítménypótlékkal bruttó 878 Ft
  • Kategóriapótlékok (80-120 Ft)
  • Havi 15.000 Ft mozgóbér
  • Étkezési utalvány (12.000 Ft)
  • Túlórákra esetenkénti plusz prémium
  • Hűségjutalom
  • Bejárás céges buszjárattal (környező településekről)

Jelentkezésüket várjuk a lenti e-mail címen vagy Önéletrajzukat leadhatják személyesen portánkon is:
Sertec Auto Structures (Hungary) Bt. 2881 Ászár, Köztársaság út 15/a.

Helyek Ászár
Komárom-Esztergom
Kategória Építés / Ingatlan > Hegesztő
Gyártás / Termelés > Gép-szerszám szerelő, Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás, Operátor
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű