www.cvonline.hu

Gépkezelő operátor

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 1190831

Elsősorban indítómotorokat, és generátorokat gyártó, egyik legmeghatározóbb autóipari partnercégünk számára munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • Gyártósoron meghatározott szerelési, gépkezelői feladatok ellátása
  • Gépek rendeltetésszerű használata
  • A termelés folyamatosságának biztosítása
  • Műszakvezető utasításainak betartása

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány

Juttatások:
  • Fix alapbér
  • Utazás támogatás
  • Jelenléti bónusz
  • Cafeteria

Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Gyártósori/összeszerelői tapasztalat

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre, vagy hívja a 06 70 665 5850-es telefonszámot.

Munkavégzés helye:
  • Miskolc