www.cvonline.hu

GÉPKEZELŐ - OPERÁTOR

  • A hirdetés 5 napja lejárt

Csatlakozzon hozzánk és ragadja meg a lehetőséget, hogy a jövő részévé válhasson a Samsung SDI vállalattal, mely piacvezető a kreatív technológiai fejlesztésekben. Ideális jelöltjeinket gyárunk termelési csapatába várjuk, mely elektromos autókba gyárt akkumulátorokat Gödön.

Feladatok:

  • automatizált gépek működésének figyelése,
  • működési változások/hibák esetén felettes tájékoztatása,
  • gépek kiszolgálása alapanyagokkal,
  • alapvető beállítási és karbantartási feladatok ellátása,
  • gépek, berendezések, eszközök, helyiség tisztítása előírásoknak megfelelően.

Elvárások:

  • szakiskolai/középiskolai végzettség,
  • önálló munkavégzés, megbízhatóság,
  • nyitottság, pozitív személet,
  • fegyelmezettség, pontosság,
  • monotonitás tűrés.

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • versenyképes jövedelem (alapbér + egyéb prémiumok),
  • törvény szerinti pótlékok,
  • vállalati busz/bejárás támogatás,
  • meleg étkeztetés,
  • kiváló munkakörnyezet.

Munkavégzés:

  • 2131 Göd, Ipartelep hrsz., 6980

Munkaidő:

  • napi 8 óra (folyamatos műszak)

Bejáráshoz ingyenes buszjáratokat biztosítunk az alábbi útvonalakon:

  • Budapest – Dunakeszi – Göd
  • Nagyoroszi – Borosberény – Rétság – Szendehely – Vác – Sződliget - Göd
  • Gödöllő – Veresegyháza – Őrbottyán – Fót – Göd

Fényképes önéletrajzát kérjük, küldje  el magyar nyelven postán a 2131 Göd, Ipartelep hrsz., 6980 postacímre, vagy email-ben az alábbi e-mail címre.

Helyek Göd
Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Gép-szerszám szerelő, Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás, Operátor
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű