www.cvonline.hu
Gépkezelő operátor
Trenkwalder Kft
Régió: Pest
Hozzáadva: 2017.11.17.
Jelentkezési határidő: 2017.08.23.
Hirdetés azonosító: 1177634
lejárt

Az Infineon Technologies Kft. Németország legnagyobb félvezető gyártójaként világszerte 35.400 munkavállalót foglalkoztat. Félvezető és rendszermegoldásaival, a környezet megóvását is szem előtt tartva, választ kíván adni a modern társadalmak kihívásaira az energiahatékonyság, a mobilitás és a biztonság területén.

A vállalat dinamikus fejlődésének köszönhetőn kollégákat keresünk partnercégünk részére Ceglédre a következő pozícióba:

Feladatok:

  • Félvezető eszköz gyártása és dokumentálása;
  • Mechanikai és elektronikai szerelések elvégzése automata/félautomata termelési berendezések kezelésével;
  • Tesztelés, mérés és minőség ellenőrzés.

    A pozíció könnyű fizikai munkavégzéssel jár, ami multinacionális környezetben zajlik!

Elvárások:

  • Legalább alapfokú iskolai végzettség;
  • Microsoft Office programok alapszintű kezelése (Word, Excel);
  • Több műszakos munkarend vállalása;
  • Jó koncentráció készség

Amit nyújtunk:

  • Havi nettó 130-170.000 Ft munkabér;
  • Alap bér + kiemelt műszakpótlék, minőségi bónusz, cafeteria (nettó 13.000 Ft / hó);
  • Határozatlan idejű munkaszerződés;
  • Azonnali kezdési lehetőség;
  • Ingyenes, műszakrendhez igazított vállalati buszjárat 25 településről:
  1. Tiszaföldvár - Rákóczifalva - Szolnok-Szandaszőlős - Szolnok - Abony;
  2. Nagykőrös - Csemő - Nyársapát - Cegléd;
  3. Újlengyel - Nyáregyháza - Dánszentmiklós - Albertirsa - Ceglédbercel;
  4. Tószeg - Tiszavárkony - Tiszajenő-Vezseny - Jászkarajenő - Polyák tanya - Kőröstetétlen - Törtel - Cegléd;
  5. Nagykáta - Tápióbicske - Tápiószentmárton;
  6. Tápiószele - Újszilvás - Tápiószőlős;

A jövőt építjük csúcstechnológiával, tiszta és biztonságos munkakörülmények között, kiváló termékekkel – Nagyra becsüljük a tudást, minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és egyéb ismereteit,

különféle tréning képzések segítségével. Támogatjuk a cégen belüli előrelépést, beleértve akár a nemzetközi munkavégzést is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, és béren kívüli juttatásokkal ismerjük el.

ny. sz.: 29338/2000-0100
ny. sz.: 37961/2001-0100