www.cvonline.hu
Gépkezelő operátor
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.06.
Jelentkezési határidő: 2016.12.10.
Hirdetés azonosító: 1096977

Magyarország egyik piacvezető félvezetőgyártó partnerünk megbízásából, ceglédi telephelyére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • termelési tervben meghatározott számú félvezető eszközök gyártása és dokumentálása
  • mechanikai és elektronikai szerelések elvégzése automata ill. félautomata berendezések kezelésével
  • tesztelés, mérés és minőség-ellenőrzés

Elvárások:

  • min. 8 általános iskolai végzettség, előny: középfokú végzettség
  • műszaki beállítottság, hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • több műszakos munkarend vállalása
  • alapfokú számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)

Amit nyújtunk:

  • ingyenes szállás biztosítás kulturált körülmények között, havi egyszeri hazautazás támogatás
  • céges buszjárat az alábbi településekről: Törtel, Tószeg, Tiszavárkony, Tiszajenő, Kőröstetétlen, Jászkarajenő, Újlengyel, Nyáregyháza, Dánszentmiklós, Albertirsa, Ceglédbercel, Nagykőrös, Abony, Tiszaföldvár, Martfű, Rákóczifalva, Rákócziújfalu, Szolnok-Szandaszőlős
  • modern, stabil vállalti háttér
  • alapbéren felüli juttatások: emelt műszakpótlék, minőségi bónusz, cafetéria
  • egyéb településekről az utazás támogatott
  • hosszú távú munkaviszony

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.