www.cvonline.hu

Gépkezelő operátor

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 1094954

Az UEFA Európa bajnokság hivatalos támogatója, a Continental Kft. megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Gyártósoron meghatározott szerelési, gépkezelői feladatok ellátása
  • Gépek rendeltetésszerű használata
  • A termelés folyamatosságának biztosítása
  • Műszakvezető utasításainak betartása

Elvárások:
  • Szakmunkás végzettség (előny: elektroműszerész végzettség)
  • Gyártósori/összeszerelői tapasztalat

Juttatások:
  • Cafeteria
  • Utazás támogatás

Előnyök:
  • Hasonló munkakorben szerzett tapasztalat

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Egyéb információk:
Munkaidő: 4 műszak: 5:40-17:50, 17:40-5:50, 2 nap munka, 2 nap szabad, heti váltásban

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió