www.cvonline.hu

GÉPKEZELŐ OPERÁTOR

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Cégünk, a CTDI Kft. egy multinacionális elektronikai készülékek nagytételes javításával és felújításával foglalkozó vállalat.
Munkatársat keresünk

Gépkezelő operátor

pozícióba a következő feltételekkel

Feladatok:

  • A gyár területén keletkezett hulladék (karton, papír, fólia) letömörítése és kezelése a megadott utasítások alapján
  • A gyár területén elhelyezett hulladék gyűjtő szigetekről a teli paletták elhordása a tömörítő géphez
  • A munkaterület tisztán tartásának biztosítása
  • A tömörítő gép napi karbantartásának elvégzése
  • A műszakban elkészített bálák számának feljegyzése és lemérése
  • A cég minőségbiztosítási és munkavédelmi előírásainak betartása

Elvárások:

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Megbízhatóság, pontos és precíz, igényes munkavégzés
  • Csapatmunkára és önálló munkára való képesség

Előny:

  • Targoncavezetői engedély (OKJ-s bizonyítvány) 3312, 3313, 3324
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai és egyéb továbbképzési lehetőségek
  • Stabil és megbízható vállalati háttér
  • Fiatalos csapat, kiváló és inspiráló munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XVIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével a lenti e-mail címre. A tárgyban kérjük tűntesse fel: „Gépkezelő operátor”.

Munkavégzés helye Budapest, XVIII. kerület
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest