www.cvonline.hu

Gépkezelő operátor

  • Frissítve 150 napja

Nemzetközi háttérrel rendelkező partnercégünk munkatársakat keres az alábbi pozícióra:

Leendő munkatárs feladatai:

  • Félkész és kész termékek előállítása
  • Termelés folyamatosságának biztosítása
  • rábízott gépek, berendezések kezelése, rend és tisztaság fenntartása

Elvárások:

  • alapfokú iskolai végzettség
  • gyártásban szerzett tapasztalat

Amit mi nyújtunk:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Kényelmes munkakörnyezet és modern munkakörülmények
  • Multinacionális környezet, stabil munkahely
  • Fejlődési lehetőség
  • Céges buszjárat: Törtel, Abony, Cegléd, Albertirsa, Pilis, Nyáregyháza, Újlengyel, Kecskemét, Lajosmizse, Tatárszentgyörgy, Örkény, Dabas, Hernád, Újhartyán irányából

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Újhartyán
  • Műszakrend: folyamatos műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 505 0216-es telefonszámon érdeklődhet.

Kategória Gyártás / Termelés
Régió Pest