www.cvonline.hu

Gépkezelő Operátor

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 1040049

Flex állások

Amennyiben Ön olyan munkahelyet keres, ahol naponta új kihívásokkal teszik próbára képességeit, ugyanakkor kemény munkája jutalma sem marad el, jelentkezzen a Flextronicshoz! Cégünk az elektronikai gyártási szolgáltatások (EMS) egyik vezető vállalataként magas színvonalú termék előállítást nyújt fogyasztói elektronika területén.

A Flextronics International Kft. tabi gyáregysége keres munkatársat az alábbi pozícióra:

Fő feladatok

  • Automata beültetőgépek  kezelése
  • Megfelelő gyártási eszközök és a gyártáshoz szükséges programok kiválasztása
  • Alkatrész ellenőrzés, utánfűzés
  • Gyártott termék minőségi ellenőrzése
  • A termelési terülteten érvényes munkautasítás szerinti termék gyártása
  • Az előírt gyártási terv teljesítése mennyiségben és minőségben
  • A vállalatnál érvényben lévő szabályok betartása

Elvárások

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Alapfokú  műszaki és számítástechnikai ismeretek
  • Motivált, elkötelezett, fejlődni vágyó személyiség

Előny

  • Érettségi vagy műszaki irányú szakiskolai végzettség
  • Automata gyártósorok kezelésében szerzett munkatapasztalat

Jelentkezés/További információ
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítésee-mail címre.