www.cvonline.hu

Gépkezelő operátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.09.22.
Hirdetés azonosító: 1026622

Debreceni gyógyszergyártó partnercégünk bővülő csapatába keresünk munkatársakat
Feladatok:

  • Termékek gyártásában való aktív részvétel
  • Termelőgépek alapanyagokkal való ellátása, kezelése
  • Gépek kiszolgálása, rendeltetésszerű használata
  • Legyártott termékek ellenőrzése
  • Munkautasítások betartása
  • Munkakörnyezet rendezettségének fenntartása

Elvárások:
  • Középfokú iskolai végzettség: érettségi, szakmunkás bizonyítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Minimum 2 éves munkatapasztalat
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Jó együttműködő és kommunikációs készség
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • Gyors felfogás, tanulékonyság
  • Erős fizikum, terhelhetőség

Juttatások:
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil hátterű, innovatív vállalat
  • Teljesítményt és hűséget honoráló versenyképes bérezési rendszer
  • Támogató, munkavállaló központú munkahelyi légkör
  • Kulturált munkakörnyezet

Előnyök:
  • Gépész- vegyész szakirányú végzettség

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el elérhetőségét is tartalmazó önéletrajzát!