www.cvonline.hu

Gépkezelő operátor

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 1025668

Magyar élelmiszeripari nagyvállalat számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra
Feladatok:

  • Gyártó- vagy csomagológépek működésének elsajátítása,
  • a kiadott takarítási munkák elvégzése a takarítási útmutató szerint.
  • gépek kezelése a kiadott gépkezelési utasítás szerint,
  • a műszak végén a gép megfelelő állapotban történő átadása,
  • a vonatkozó technológiai szabályok betartása,

Elvárások:
  • Élelmiszeriparban szerzett tapasztalat,
  • pontosság, preizitás, önállóság.

Juttatások:
  • Stabil hátterű cégnél, hosszú távú munkalehetőség,
  • azonnali kezdés,
  • fix bér + bónusz + Cafeteria.

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • tapasztalatok laboratóriumi, ipari takarításban.

  • Fényképes, bérigénnyel ellátott önéletrajzát várjuk. Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő pályázókat értesítjük.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió