www.cvonline.hu

Gépkezelő operátor

  • A hirdetés 619 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres:

munkakörbe.

Feladatok:

  • Az egyes gyártóállomásokon szükséges szerelési feladatok elvégzése

  • Gépek, berendezések rendeltetésszerű használata

  • A gyártás során előforduló minőségi hibák kiszűrése

  • A szükséges dokumentumok kezelése

Elvárások:

  • Legalább 8 általános iskolai végzettség

  • Precíz, pontos munkavégzés

  • Monotónia tűrése

  • Jó látás és kézügyesség

  • Többműszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Bicske

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát az „Gépkezelő operátor” megnevezéssel küldje a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy jelentkezzen a 22/510-230-as telefonszámon.

Helyek Bicske
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő