www.cvonline.hu

Gépkezelő operátor - Rétság

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 21 napja lett aktiválva

Álláslehetőség Rétságon!

GÉPKEZELŐ OPERÁTOR MUNKATÁRSAKAT

keresünk!

Nyugdíjas és megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Szívesen dolgozna az Ismerőseivel, Barátaival, vagy Rokonaival? Ajánljon munkatársakat számunkra és mi megajándékozzuk egy 60.000 Ft érték Ajándékutalvánnyal!

Elvégzendő feladatok:

  • Termelés mennyiségi és minőségi biztosítása
  • A feldolgozógép folyamatos üzemeltetése
  • Termelési adminisztráció

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Gyártásban szerzett tapasztalat előny
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit nyújtunk

  • Korrekt bérezés
  • Műszakpótlék
  • Cafeteria
  • Ingyenes szálláslehetőség
  • Bejelentett munka

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 584 36 12-es telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015
Adatvédelmi nyilvántartási szám: BP/0701/4255-18/2017