www.cvonline.hu

Gépkezelő operátor - Rétság

  • A hirdetés 24 napja lejárt

Álláslehetőség Rétságon!

GÉPKEZELŐ OPERÁTOR MUNKATÁRSAKAT

keresünk!

Nyugdíjas és megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Elvégzendő feladatok:

  • Termelés mennyiségi és minőségi biztosítása
  • A feldolgozógép folyamatos üzemeltetése
  • Termelési adminisztráció

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Gyártásban szerzett tapasztalat előny
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit nyújtunk

  • Korrekt bérezés
  • Műszakpótlék
  • Cafeteria
  • Ingyenes szálláslehetőség
  • Bejelentett munka

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 584 36 12-es telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015
Adatvédelmi nyilvántartási szám: BP/0701/4255-18/2017