www.cvonline.hu

Gépkezelő operátor (10.kerület)

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 1190825

HA MUNKÁT KERESEL ITT A HELYED! Partnercégünk autóipari elektronikai rendszerek gyártásával foglalkozik és most a high-tech gyártóközpontjába keresnek munkavállalókat, az alábbi munkakör betöltésére.
Feladatok:

  • Félkész és kész termékek előállítása
  • Gyártósoron meghatározott szerelési, gépkezelői feladatok ellátása
  • A termelés folyamatosságának biztosítása
  • Munkaterület tisztán tartása

Elvárások:
  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Monotónia tűrés
  • Több műszakos munkarend vállalása

Juttatások:
  • Fix alapbér + műszakpótlékok + bónuszok + cafeteria
  • Utazás támogatása MÁV és Volán járatokra
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Továbbképzés és fejlődési lehetőség
  • Modern géppark

Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • X. kerület