Gépkezelő (öntés, magkészítés, olvasztás, végátvétel területre)

  • A hirdetés 436 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

GÉPKEZELŐ

(öntés, magkészítés, olvasztás, végátvétel területre)

Feladatok:

  • Gépek kezelése,

  • Elkészült termékek minőségellenőrzési feladatainak ellátása,

  • Legyártott termékek sorjázása, tisztítása,

  • Műszakvezető utasításainak a betartása,

  • Termelési tervek teljesítése

    Elvárások:

  • Min, alapfokú iskolai végzettség(előny a fémipari tapasztalat vagy végzettség)

  • Több műszakos munkarend vállalása,

  • Fizikai terhelhetőség,

  • Precíz munkavégzés,

  • Monotónia tűrés,

    Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkahely,

  • Multinacionális körülmények,

  • Kiemelkedő juttatási csomag

    Előny:

  • Gyártó környezetben szerzett tapasztalat

  • Műszaki vagy fémipari végzettség

Munkavégzés helye:

  • Győr

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő