GÉPKEZELŐ (öntés, magkészítés, olvasztás, végátvétel területre)

  • A hirdetés 363 napja lejárt

Feladatok:

  • Gépek kezelése,

  • Elkészült termékek minőségellenőrzési feladatainak ellátása,

  • Legyártott termékek sorjázása, tisztítása,

  • Műszakvezető utasításainak a betartása,

  • Termelési tervek teljesítés

Elvárások:

  • Min, alapfokú iskolai végzettség(előny a fémipari tapasztalat vagy végzettség)

  • Több műszakos munkarend vállalása,

  • Fizikai terhelhetőség,

  • Precíz munkavégzés,

  • Monotónia tűrés,

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkahely,

  • Multinacionális körülmények,

  • Kiemelkedő juttatási csomag

Előny:

  • Gyártó környezetben szerzett tapasztalat

  • Műszaki vagy fémipari végzettség

 Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Győr
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő