www.cvonline.hu

Gépkezelő (nyomdai)

Régió:

Zala

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 992294
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal zalaegerszegi partnercégünk számára keresünk gépkezelő munkavállalókat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Előkészíti a papírokat minőség, méret és nyomógép szerint megvágva
  • Biztosítja az alapanyagok utánpótlását
  • Gondoskodik a nyomtatott anyagok elszállításáról

Elvárások:

  • Érettségi bizonyítvány
  • Alapfokú számítógépes ismeret
  • Magas minőségi követelményeknek megfelelő munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:

  • Nyomdaiparban szerzett tapasztalat
  • Gépkezelői tapasztalat és/vagy ehhez kapcsolodó végzettség
  • Zalaegerszegi vagy Zalaegerszeghez közeli lakhely