www.cvonline.hu

Gépkezelő (Nagykőrös)

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Magyarország
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár

Kíváncsi rá, milyen munkafolyamatokon megy át egy konzervdoboz, mire tölthető állapotba kerül?

Szeretne versenyképes fizetéshez jutni de nem tudja hogyan kezdjen hozzá? Nálunk megtalálta a megfelelő lehetőséget!

Francia tulajdonú könnyűfém csomagoló eszköz gyártásával foglalkozó partnercégünk keresi

Gépkezelő

pozícióba

leendő munkatársait

Leendő munkatárs feladatai:

  • A termelő gépek alapanyagokkal való ellátása, beállítása, működtetése
  • A napi és heti karbantartásokban tervezett részvétel
  • A termelési folyamatokhoz kapcsolódó minőségügyi adminisztráció elvégzése
  • A termelés folyamatos biztosítása

A jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Jó fizikai erőlét és állóképesség
  • Monotónia tűrése
  • Pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Felelősségteljes, minőségtudatos munkavégzés

Előny:

  • Gyártósoron végzett termelési tapasztalat
  • Gépész vagy egyéb szakirányú végzettség

Amit nyújtani tudunk:

  • 3 műszakos munkarend
  • Kiemelkedő bérezés
  • Béren kívüli juttatás
  • Túlórázási lehetőség
  • Utazási támogatás

Munkavégzés helye:

Nagykőrös

Szükséges:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy a részletek miatt keressen a + 36 20 93440 16-os telefonszámon hétköznapokon!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015
Adatvédelmi nyilvántartási szám: Naih-72575/2014