www.cvonline.hu

Gépkezelő (Nagykőrös)

  • A hirdetés 204 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, a nagykőrösi CROWN élelmiszeripari csomagolóanyag gyártással foglalkozó multinacionális partnere részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Gépkezelő

Feladatok:

  • Termelő gépek alapanyagokkal való ellátása, kezelése

  • Napi, heti tervszerű megelőző karbantartásokban való részvétel

  • Folyamatokhoz tartozó adminisztrációs feladatok precíz elvégzése

Elvárások:

  • Felelősségteljes, minőségtudatos munkavégzés

  • Precizitás, pontosság

  • 3 műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Gyártósoron szerzett tapasztalat

  • Számítógépes ismeret

  • Gépész, géplakatos szakirányú végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Nagykőrös

Helyek Nagykőrös
Kategória Gyártás / Termelés