www.cvonline.hu

Gépkezelő munkatársat

  • A hirdetés 664 napja lejárt

Vegyipari gépésztechnikusi végzettséggel és kellő elhivatottsággal rendelkező

gépkezelő munkatársat

keresünk ipari/víz-szennyvíz területre, oroszlányi munkahelyre

Feladatok:

  • Felügyeli és biztonságosan működteti a kezelésre bízott berendezéseket,
  • Felel a technológiai és környezetvédelmi előírások betartásáért,
  • Beállítja és az előírt értéken tartja a technológiai paramétereket a berendezés rendeltetésszerű működéséhez,
  • Kezeli és folyamatosan ellenőrzi a berendezéseket, gondoskodik azok előírásszerű működéséről,
  • Kezeli és dokumentálja a mért értékeket,
  • A folyamatirányító elektronikai rendszert kezeli, felügyeli,
  • Munkája során állandó kapcsolatot tart fenn a Központtal

Elvárások:

  • szakirányú végzettség (vegyipari gépésztechnikus, gépész, gépésztechnikus, vegyész, vegyésztechnikus, víz-szennyvízipari végzettség )
  • vízkezelésben való jártasság előny
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • megbízható, precíz

Amint kínálunk:

  • 1 műszakos munkarend
  • stabil, megbízható munkahely
  • kafetéria
  • céges mobiltelefon

Munkavégzés helye: Oroszlány

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő