www.cvonline.hu

Gépkezelő munkatárs

  • A hirdetés 739 napja lejárt

Győr és környékéről keresünk munkatársakat januári kezdéssel, Győri munkavégzésre a Nemak kft.-hez

Öntő, magkészítő, tisztító

munkakörbe

Elvárások:

  • minimum alapfokú végzettség (előny a fémipari végzettség előny)

  • több műszakos munkarend vállalása

 Feladatok operátori munkakörben:

  • Elkészült termékek tisztítása, sorjázása, minőségellenőrzése,

  • Gépek kezelése, üzemeltetése

  • Munkakörnyezet tisztán tartása

  • Műszakvezető utasításainak végrehajtása

Amit ajánlunk:

  • Stabil hátterű cég

  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Bejárás térítés / szállás biztosítása

  • Kiemelkedő juttatási csomag: alapbér + műszalpótlék + cafetéria

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérjük hívja a 30/827-0177 számot, vagy magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a E-mail cím megjelenítése  e-mail címre!

Helyek Győr
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő