www.cvonline.hu

Gépkezelő munkatárs

  • A hirdetés 937 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég, új munkatársakat keres gyártás-termeléssel foglalkozó partnercége részére a következő pozícióba:

(MIS117)

Főbb feladatok, munkák:

  • Gyártósori gépek kezelése.
  • Gyártási méretek ellenőrzése tolómérővel műszaki rajz alapján.
  • A kiadott utasítások alapján, a termékek termelési terv szerinti sorrendben és mennyiségben történő mozgatása és legyártása.
  • Termék minőségének gyártás közbeni biztosítása.
  • Termelő gépek kiszolgálása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Min. szakmunkás végzettség – fémipari (pl. géplakatos, esztergályos), középiskolai végzettség előny.
  • Tolómérő, mozgószárú szögmérő napi szintű használata.
  • Műszaki rajz magabiztos olvasása.
  • NC / CNC vezérlésű gépek ismerete előny.
  • Pontos, minőségi munka végzése.
  • Biztos tanulási készség.

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség.
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, 3 hónap próbaidővel.
  • Cafeteria rendszer.
  • Útiköltség térítés (bérlet és üzemanyag is).
  • Műszakpótlék.
  • Egyéb juttatások, kedvezmények.

Munkarend:

  • Többműszakos.

Munkavégzés helye:

Alsózsolca

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő