www.cvonline.hu

Gépkezelő munkatárs

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.11.08.
Hirdetés azonosító: 1078179
lejárt

Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Vezető gyógyszergyártó partnercégünk megbízásából keresünk gépkezelő munkatársakat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • A gyógyszergyártás során gyógyszer előállításra használt gépek kezelése
  • A gyártógép zavartalan működésének biztosítása, figyelemmel kísérése

Elvárások:

  • Érettségi bizonyítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Precíz, megbízható személyiség
  • Jó állóképesség
  • Többműszakos munkarend vállalása ( 06-14, 14-22, 22-06)

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Juttatások (Sodexo utalvány, Szép kártya, Egészségpénztári kártya)
  • Műszakpótlék 18:00-06:00 30%, 183 nap után délután 40%, éjszaka 80%
  • A munakviszony határozatlan időre szól

Amennyiben felkeltette figyelmét az álláslehetőség, kérjük jelentkezzen önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a www.humancentrum.hu oldalon regisztráció útján.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!