www.cvonline.hu

Gépkezelő munkatárs

  • A hirdetés 556 napja lejárt

Vegyipari gépésztechnikusi végzettséggel és kellő elhivatottsággal rendelkező

gépkezelő munkatársat

keresünk ipari/víz-szennyvíz területre,

Fejér megyei munkahelyre

Feladatok:

  • Felügyeli és biztonságosan működteti a kezelésre bízott berendezéseket,
  • Felel a technológiai és környezetvédelmi előírások betartásáért,
  • Beállítja és az előírt értéken tartja a technológiai paramétereket a berendezés rendeltetésszerű működéséhez,
  • Kezeli és folyamatosan ellenőrzi a berendezéseket, gondoskodik azok előírásszerű működéséről,
  • Kezeli és dokumentálja a mért értékeket,
  • A folyamatirányító elektronikai rendszert kezeli, felügyeli,
  • Munkája során állandó kapcsolatot tart fenn a Központtal

Elvárások:

  • szakirányú végzettség (vegyipari gépésztechnikus, vagy ezzel egyenértékű végzettség)
  • vízkezelésben való jártasság előny
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • megbízható, precíz
  • eltérő munkarend vállalása

Amint kínálunk:

  • stabil, megbízható munkahely
  • cafetéria

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az fenti elvárásoknak, várjuk jelentkezését az alábbi e-mail címre.

Helyek Fejér
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyógyszeripar / Vegyipar
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő