www.cvonline.hu

GÉPKEZELŐ MUNKATÁRS (M/F) (HR7772892X)

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.12.08.
Hirdetés azonosító: 1232206
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

GÉPKEZELŐ MUNKATÁRS (M/F)
(HR7772892X)

Fontos számodra a stabil munkahely?
Szeretsz csapatban dolgozni?
Ha igen a Henkelnél a helyed!

MEGBÍZÓNK:

A Henkel Adhesive Technologies üzletága nemzetközi szinten vezető a felületkezelés, ragasztás és a szigetelés területén - ambíciózus munkavállalóinknak köszönhetően. Egyedülálló értéket teremtünk ügyfeleink számára, technológiáink pedig számtalan, a mindennapi életünket érintő termékben megtalálhatóak. Sikerünk alapjait a folyamatos innováció és kiválóságra törekvő kollégáink jelentik.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Tatabánya – Környe Ipari park

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

  • 1-2-3 műszakos munkarend
  • Ipari park egyik legkiemelkedőbb alapbére
  • Éves Cafeteria juttatás bruttó 700.000 Ft
  • 13. és 14. havi fizetés
  • Dolgozói csomag negyedévente
  • Munkába járás támogatása 15 Ft/ km vagy 100%-os bérlettámogatás
  • Dinamikus, kulturált munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség

FŐBB FELADATAID LESZNEK:

  • Elektronikai forrasztópaszták és alapanyagaik / Vizesbázisú ragasztók / Hotmelt típusú ragasztók gyártása, minőségének ellenőrzése, csomagolása gyártási utasítások alapján
  • Termelési paraméterek dokumentálása
  • Kiadott utasítások betartása a kívánt minőségű félkész-, késztermék előállításához, érvényben lévő munkautasítások szerinti munkavégzés
  • Mintavételezés, alapanyag, hulladékkezelés a kiadott biztonsági és minőségi előírások alapján

AMIT TŐLED ELVÁRUNK:

  • Gyártás területén szerzett releváns tapasztalat
  • Legalább általános iskolai végzettség
  • Egy- illetve többműszakos munkarend vállalása
  • Kitartó, rugalmas, felelősségvállaló személyiség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Elektromos targoncavezetői engedély
  • Emelőgépkezelő engedély
  • Vegyipari / Öntödei területen szerezett tapasztalat
  • Mérlegkezelési ismeretek
  • 5S
  • SAP ismeret
  • MS Office alkalmazások ismerete

Ha felkeltettük érdeklődésed, akkor küldd el önéletrajzod a „Jelentkezem” gomb segítségével
vagy
Személyesen: Get Work Trend Kft. Iroda: 2800 Tatabánya, Komáromi út 7/A,
/nyitva tartás: H-SZ: 8-16, CS: 12:00-16:00, P: 8-15.00 óráig/

Telefonon: +36 20 445 2831 – VISSZAHÍVUNK!

Köszönjük! Nálunk Te vagy a legfontosabb!

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya