Gépkezelő munkatárs (Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

  • A hirdetés 161 napja lejárt

Gépkezelő munkatárs

(Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

Munkavégzés helye:

Szada (M3-as autópálya mentén, Gödöllőtől 6,5 km-re)

Munkaidő:

3 nap nappali műszak (06:00-18:00) + 3 nap szünet +

3 nap éjszakai műszak (18:00-06:00) + 3 nap szünet

Bérezés:

Bruttó 700 Ft/óra (6. hó után bruttó 720 Ft/óra) + 50% műszakpótlék

Egyéb bérelemek:

Útiköltség térítés

Cafeteria

Elvégzendő feladatok:

Gépek beállítása, üzemeltetése, felügyelete

Késztermékek adminisztrációja

Részvétel új belépők betanításában

Műszakvezető utasításainak maradéktalan betartása

Elvárások:

Középfokú iskolai végzettség

Könnyűgépkezelői jogosítvány

Hasonló területen szerzett tapasztalat

Jó színlátás, rugalmasság

Terhelhetőség és jó állóképesség

Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 310 1714-es telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka