www.cvonline.hu

GÉPKEZELŐ (Mikroelektronika üzem)

  • A hirdetés 207 napja lejárt

A szenzorgyártásban világviszonylatban vezető, magas technológiai színvonalon működő veszprémi székhelyű Balluff Elektronika Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

GÉPKEZELŐ
(Mikroelektronika üzem)

Feladatkör:

  • Termelőeszközök, gépek működtetése, ellenőrzése
  • Érvényben lévő technológiai, és minőségi utasítások végrehajtása
  • A felmerülő javítási munkák elvégzése
  • Részt vesz az üzemben lévő gépek, berendezések karbantartásában, az új technológia telepítésében
  • Értesíti a felettesét a minőségi mutatók meghatározott értéket meghaladó romlása, vagy jobbító javaslat esetén

Szükséges képzettség:

  • Középfokú műszaki (elektronikai-, gépész-, mechatronikai) végzettség

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Igényesség, kreativitás
  • Jó kézügyesség

Előnyt jelent:

  • Német, vagy angol nyelvtudás
  • SMD gépek kezelésében szerzett tapasztalat
  • SAP ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet

A jelentkezéseket a pozíció megjelölésével 2016.június 12.-ig az alábbi címre várjuk.

Helyek Veszprém
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Szerszámtervező mérnök

Trenkwalder Kft

Dinamikusan fejlődő, stabil nemzetközi háttérre...
Veszprém, Veszprém

Minőségbiztosítási mérnök

Biztos, nemzetközi háttérrel rendelkező veszpré...