www.cvonline.hu
Gépkezelő-karbantartó
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.04.
Jelentkezési határidő: 2016.09.29.
Hirdetés azonosító: 1078770
lejárt

Népszerű üdítőitalok palackozásával foglalkozó vállalathoz keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A palackozó gépsor üzemeltetése és beállítása;
  • A működtetett gépek karbantartása;
  • A pozícióhoz tartozó adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Szakmunkás végzettség;
  • Legalább 1-2 éves gyártóüzemi tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret;
  • Precizitás, problémamegoldó képesség;
  • Fizikai munkabírás.

Előny:

  • Műszaki, elektronikai vagy élelmiszeripari végzettség;
  • Karbantartói tapasztalat;
  • Hidraulikai/pneumatikai ismeretek;
  • Targoncás jogosítvány.

Amit nyújtunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű szerződés;
  • Tanulási és előrelépési lehetőség;
  • Alapbéren felüli juttatások: műszakpótlék, bónusz, cafeteria.
  • Ingyenes céges buszjáratok Szigetszentmiklósról, Csepelről, Örs vezér teréről, Határ útról.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Dunaharaszti;
  • Munkarend: 3+3 folyamatos műszak

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.