www.cvonline.hu
Gépkezelő - karbantartó (Referenciaszám: PJ2057)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.02.03.
Jelentkezési határidő: 2017.02.09.
Hirdetés azonosító: 1020861
lejárt

Gyógyszeriparban tevékenykedő partnercégünk veresegyházi telephelyére keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Gépkezelő - karbantartó

Elvárások:
- Gyógyszeripari gépek, berendezések javításában szerzett tapasztalat
- Szakirányú középfokú végzettség
- Több műszakos munkarend vállalása
- Nagyfokú precizitás és megbízhatóság
- Önálló munkavégzés

Feladatok:
- Üzemi termelő berendezések, gépek szakszerű üzemvitele, a váratlan meghibásodások elhárítása, üzemvitelének felügyelete.

Amit kínálunk:
- Céges buszjáratok Budapestről
- Jó megközelíthetőség
- Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások
- Kiváló munkakörnyezet

Referenciaszám: PJ 2057

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kenderes Csilla kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre, vagy telefonon: +36202987103 Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.