www.cvonline.hu
Gépkezelő - Inota (Referenciaszám: PJ2482)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.01.14.
Jelentkezési határidő: 2017.01.21.
Hirdetés azonosító: 772070

Inotai partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Gépkezelő

Feladat:
- Acél alapanyag felrakodása a gyártósorra
- Gépek kezelése, működtetése

Elvárások:
- 8 általános iskolai végzettség
- Gépkezelői, összeszerelői tapasztalat
- Fizikai- és álló munka vállalása
- Két műszak vállalása

Amit kínálunk:
- Versenyképes bérezés
- Kedvező cafeteria rendszer
- Céges járat Várpalota irányából

Munkavégzés helye: Inotai ipari park

Telefonon: 0620 331 4722
Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Pásztor Edina kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy az E-mail cím megjelenítése e-mailen az címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.