www.cvonline.hu

Gépkezelő / Gépszerelő

  • A hirdetés 1384 napja lejárt
Feladatok:
  • Magas nyomású kézi és robot tisztító berendezések kezelése
  • Meghibásodások esetén az üzemzavar elhárítása
  • Kapcsolattartás az építési területen dolgozókkal
Elvárások:
  • Műszaki vagy építőipari végzettség
  • Néhány éves szakmai tapasztalat műszaki területen, építőiparban
  • Aktív, kommunikációs szintű német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Műszaki, technikai alapismeretek (tisztító berendezések használata miatt)
  • B + E kategóriás jogosítvány (C + E kategóriás jogosítvány előnyt jelent)
  • Rugalmasság (időjárástól függően esetenként hétvégén is van munkavégzés)
Munkavégzés helye:

Ravensburg környéke

Egyéb információ:

Tervezte már, hogy külföldön próbál szerencsét, de várt a megfelelő alkalomra?

Amiért rajtunk keresztül érdemes jelentkezni külföldi munkalehetőségre:
• Cégünk Németország egyik piacvezető munkaerő közvetítő cégének együttműködő partnere
• Az általunk kínált valamennyi pozíció Németországban bejelentett munkalehetőség, versenyképes fizetéssel
• A felvételre kerülő kollégák számára a németországi irodahálózat a kiválasztástól kezdődően a munkavégzés teljes időtartama alatt folyamatos támogatást biztosít

Ország:

Németország

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el magyar és német nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése email címre.
Helyek Külföld
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Külföldi munka
Építés / Ingatlan
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő