www.cvonline.hu

Gépkezelő-Gépbeállító

Hozzáadva: 2017.07.19.
Hirdetés azonosító: 1171605

Jászberényi piacvezető konyhai készülékeket és berendezéseket gyártó partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat GÉPBEÁLLÍTÓ és GÉPKEZELŐ munkakörbe. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Feladatok:

  • Automata gépsorok vagy gépek felügyelete és gyártásképes állapotban tartása
  • Átállások, gyártásindítások, gépbeállítások elvégzése
  • Gépek beállítása, kezelése, felügyelete
  • Gyártási megrendelésben szereplő darabszám legyártása

Elvárások:
  • Középiskolai végzettség (Fémipari-Gépipari)
  • Műszaki beállítottság
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • Minőségorientáltság, jó problémamegoldó képesség

Juttatások:
  • Versenyképes alapbér: Gépkezelő (bruttó 180 000) Gépbeállító (bruttó 217 000)
  • Magas Műszakpótlélok
  • Jelenléti+Teljesítmény Bónusz
  • Erzsébet utalvány
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Ingyenes Céges Buszjáratok
  • Szálláslehetőség (új építésű, 2 szobás apartman)

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Windows, MS Office felhasználói szintű ismerete

Nyelv:
  • Magyar

  • Küldje el még ma önéletrajzát a megadott e-mail címre. Kérdés esetén hívja munkatársunkat: +36 70 902 4283

Munkavégzés helye:
  • Jászberény