www.cvonline.hu

Gépkezelő, Gépbeállító

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.12.
Hirdetés azonosító: 1052974

Nagy hagyományokkal rendelkező, élelmiszer gyártással foglalkozó partnerünk bővülő csapatába keresünk munkatársakat
Feladatok:

  • Csomagoló gépek karbantartása, beállítása, tisztítása
  • Felmerülő műszaki problémák megoldása
  • Termékek minőségének ellenőrzése, és az ezzel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:
  • Középfokú műszaki végzettség
  • Termelésben szerzett tapasztalat
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Megbízhatóság, terhelhetőség

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Vidékiek részére vállalati autóbuszokkal való munkába járás biztosítása térítésmentesen

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük küldje el nekünk önéletrajzát.

Munkavégzés helye:
  • Mátészalka