Gépkezelő és játéküzemeltető diákmunkás a Holnemvolt parkban

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.29.
Hirdetés azonosító: 900546

Feladatok:
  • játéküzemek Tréfás Dzsungel Mesevasút, Mesecsónak és Hullámvasút kezelése
  • beengedő (belépőjegyként szolgáló zsetonok kezelése, stb.) feladatok ellátása
  • látogatók tájékoztatása, informálása
  • játéküzem környezetének tisztán és rendben tartása
Elvárások:
  • NAPPALI tagozatos hallgatói jogviszony
  • Legalább egy idegen nyelv társalgási szintű használata
  • Kötelező részvétel a munka végzéséhez szükséges előkészítő tréningen
  • Munkába állás előtt gépkezelői vizsga lerakása, részvétel általános munkavédelmi, baleseti-és tűzvédelmi oktatásban
  • Alapvető elvárás a vendégekkel való kulturált és udvarias kapcsolattartás, segítőkész viselkedés
  • Heti min. 2-3 munkanap vállalása
Amit kínálunk:
  • Bruttó 604 Ft fix órabér
  • Március 15. kezdés
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • Hétfőtől- Csütörtökig 10-18h
  • Péntek- Vasárnap 10-19h
  • Munkavégzés helye
  • 14. kerület
Kapcsolat:
Jelentkezésed várjuk a E-mail cím megjelenítése email címre fényképes önéletrajzoddal. E-mailed tárgya legyen HNVP-15.