www.cvonline.hu

Gépkezelő- Csomagoló munkatárs

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 832290
lejárt

A Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Ezúttal partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Számítógép vezérelte gépek kezelése
  • Csomagolási feladatok ellátása

Elvárások:

  • Érettségi
  • Műszaki területen szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Műszaki végzettség
  • Gyógyszeripari gépek kezelésében szerzett tapasztalat

Amit kínálu​nk:

  • Biztos háttér
  • Versenyképes bérezés

Amennyiben felkeltette figyelmét az álláslehetőség, kérjük jelentkezzen önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a Link megjelenítése oldalon http://Link megjelenítése útján.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!