www.cvonline.hu

Gépkezelő (Budapest 23. kerület)

  • Frissítve 169 napja

Partnerünk részére keresünk kitartó, lendületes, dolgozni vágyó munkavállalókat az alábbi pozícióba:

Gépkezelő

Feladatok:

  • Folyamatos üzem biztosítása
  • Kész termékek technológiai előírásnak megfelelő, minőségi gyártása
  • Termelési dokumentációvezetés
  • Termékváltások szakmai irányítása
  • Javítási és karbantartási feladatok elvégzése a TMK, és a termelésvezetés alapján.

Elvárások:

  • középfokú és/vagy szakiskolai végzettség
  • legalább 2 éves műszaki területen szerzett tapasztalat
  • híddaru kezelői képesítés
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Amit mi nyújtunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil vállalati háttér
  • Kiemelkedően modern munkakörnyezet és munkakörülmények

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest XXIII. kerület
  • Műszakrend: több műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy a +36 20 284 4461-es telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014