www.cvonline.hu

Gépkezelő Balassagyarmat

Partnercégünk részére keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba kiemelt bérezéssel:

Gépkezelő

Leendő munkatárs feladatai:

  • Kábelkészítő gépek kezelése, beállítása a terméknek megfelelő paraméterekre
  • Anyagok bekészítése, gépkiszolgálás
  • A termékgyártás során és végén ellenőrző mérések elkészítése, jegyzőkönyvek nyomtatása
  • Gépnapló pontos vezetése

Elvárások:

  • alapfokú iskolai végzettség
  • gyártásban szerzett tapasztalat előny

Amit mi nyújtunk:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Kényelmes munkakörnyezet és modern munkakörülmények
  • Multinacionális környezet, stabil munkahely
  • Fejlődési lehetőség

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Balassagyarmat
  • Műszakrend: folyamatos műszak (4 nap 12 óra, 3 nap pihenő)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a 0620/252-1411-es telefonszámon érdeklődhet.